Takip Et

Teknokoliker’i her zaman için güncel tutmaya çalışmanın yanı sıra özgün içerikler de ekleyerek siz takipçilerine kaliteli içerik sunmaya çalışmaktayım. Bu içerikleri genellikle blog üzerinden paylaşıyorum. Fakat bazı zamanlar ise paylaşımları sadece sosyal ağlar üzerinden yapmaktayım. Eğer Teknokoliker’ de yayınlanan tüm içeriklere ulaşmak istiyorsanız en az bir sosyal ağ üzerinden takip kurmanızı tavsiye ederim. Bundan dolayı içeriklere kolay yoldan ulaşmanızı sağlamak için pek çok sosyal ağlarda içerik paylaşımlarında bulunmaktayım. Sizde bu ağlardan en az birine abone olarak Teknokoliker de yayınlanan güncel içeriklere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

RSS Okuyucu ile Takip Edin

RSS programları veya çevrim içi bir araç kullanarak takip edebilirsiniz. RSS ile takip edebilmeniz için http://feeds.feedburner.com/BiliimVeElektronikHobi adresini ilgili araca eklemeniz yeterli. Eğer RSS takip için kullandığınız bir program yoksa size Google Reader‘ı tavsiye edebilirim.

E-Posta Aboneliği ile Takip Edin

Sağ tarafta gördüğünüz abonelik kutusuna e-posta adresinizi yazarak içeriklere abone olabilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak ise buradan ilgili sayfaya giderek e-posta abonesi olabilirsiniz.

Facebook ile Takip Edin
Teknokoliker’in facebook sayfasını beğenerek yeni yazılara ulaşabileceğiniz gibi bilişim ve elektronik konularında video,link,resim gibi paylaşımları takip etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Teknokoliker Facebook sayfasını beğenmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Twiter ile Takip Edin

Teknokoliker de yayınlan yazılara çabuk bir şekilde ulaşmak istiyorsanız twitter hesabını takip edebilirsiniz. Teknokoliker Twitter sayfasını takip etmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Google Plus ile Takip Edin

Teknokoliker de yayınlanan yazılar otomatik olarak Google Plus sayfasında paylaşılmaktadır. İçerik takibi yanı sıra beğendiğim içerik,video,resim gibi paylaşımlara da Google Plus sayfasından ulaşabilirsiniz. Teknokoliker Google Plus sayfasını takip etmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edip çevrenize ekleyebilirsiniz.

Pinterest ile Takip Edin

Özellikle video ve resim türevi içerikler site içindeki ve özel çalışmalarda dahil olmak üzere Pinterest sayfasında paylaşılmaktadır. Eğer bu tür içerik paylaşımlarını takip etmek istiyorsanız. Teknokoliker Pinterst sayfasını takip edebilirsiniz. Takip için buradan ilgili sayfaya giderek takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2 Responses to Takip Et

 1. DR.Osman Şentekin dedi ki:

  Sayın Dostum,
  Benim sorunum
  siemens trifaze 5M 1342-0 RCCB R In 25 A, I delta N 30 mA, Im 800 A, Un 230-400 V
  BU RÖLE YAĞMURLU HAVALARDA GÖK GÜRLEYİNCE ATIYOR.
  HATTA, DÜN ELEKTRİK GENEL KESİNTİSİ VARKEN GÖK GÜRLEDİ ŞİMŞEK ÇAKTI RÖLE ATTI.AKIM YOKKEN ATTI.

  BANA ZARARI ŞÖYLE, RÖLE YAZLIĞIMDA, BEN İZMİRDE, TEPE ALARM MERKEZİ ANKARADAN ARIYOR, AKÜNÜZ BİTMEK ÜZERE ALARM ÇALABİLİR MÜDAHALE EDİN.hAYDİ GECE YARISI FOÇAYA SON SÜRAT ALARM ÇALIP KİMSE RAHATSIZ OLMASIN.VE DE 8-9 SAAT SONRA HABER VERİYOR ŞEREFSİZLER.TAM AKÜ BİTERKEN.ADRESE VARDIĞIMDA ÇALAN ALARM EŞLİĞİNDE RÖLEYİ KALDIRIYORUM.

  ÇARE NEDİR DOKTOR?
  (İLETİŞİMDEN GÖNDEREMEDİM.)

  • Sadık Bozkurt dedi ki:

   Bence yazlığınızı bir tesisatçı görse iyi olacak hatta bulabiliyorsanız yazlığın elektrik tesisatını yapan kişiye ulaşın. özelllikle nötr bağlantısına bakın ve röle girişindeki nötr ucuna ana nötrden bağlantı yapıldığından emin olun. Aynı şekilde rölenin kontrol edildiği cihazların nötrlerinin tamamının röle çıkışına bağlanıp bağlanmadığını kontrol edin. yada fazladan cihaz çıkabilir ona da dikkat edin.

   Ayrıca sizin çalışmalarınız biraz endüstriyele kaçmış 30ma röle yetersiz kalabiliyor da olabilir. Bundan dolayı ikinci bir KAr taktırarak en azından alarm cihazlarını bu röleye bağlatırsanız foca- izmir seferlerinden kurtulmuş olarsunuz.

   Bu arada izmir’e selamlar 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 0 0 0