Teknokoliker‘i kuralı tam bir yıl oldu. Yazdığım ilk yazı ile blog yazmaya başlamış olmuştum. Blog yazmaya başlamamın sebebi katıldığım seminerlerde eğitmenlerin blog yazmanın kariyer açısından önemli olduğunu söylemelerinden dolayı böyle bir maceraya atılmıştım. İlk yazılarım da sadece eğitmenler söylediği için ve sırf bir blog sayfam olsun diye yazmaya başladım. Asıl amacım insanlar benim neler ile uğraştığını görsünler istemiştim. Ama zaman geçtikçe blog yazmanın ne olduğunu daha iyi anlamayı başarmıştım. Blog yazmak ben de bir tutku haline gelmişti. Daha sonrasında ise Seo, sosyal medya vb. pek çok kavram ve uygulamalar ile tanıştım ve sitemi bu sistemlere uygun hale getirmeye başladım. Zaten asıl başarıda bundan sonra geldi. Teknokoliker internet dünyasında daha etkin bir şekilde duyulmaya başlamıştı. Ayrıca Adsense ve Bumerang ile ufakta olsa bazı maddi kazançlar da sağlamıştım.

1 yaşında pastası

Yukarıda anlattığım adımlar sonrasında aldığım bazı başarılar ile kendime daha da çok güvenerek daha büyük adımlar attım ve Teknokoliker bugün ki seviyesine geldi. İlk başta yaptığım hataların sonucunda sitemi daha üstlere getirmek o kadar kolay olmasa da özellikle yazdığım son yazılara gelen ziyaretçi sayısı ile başarıyı yakalamak için sadece çalışmanın yeterli olduğunu anlamış oldum. Yazdığım ilk yazıların siz ziyaretçilerimize katkı vermediğini düşündüğümden yeni yazılar yazarken aynı zamanda geri dönerek eski yazılarımı da güncelleyerek daha kaliteli içerikler haline getirmeye çalışmaktayım.

Tüm bunların yanında blog sayfam sayesinde yeni insanlar ile tanışarak yeni dostluklar kurmuş oldum.

Beni her anlamda destekleyen siz sevgili okurlarıma buradan sonsuz teşekkür ediyorum.

5 Responses to Teknokoliker 1 Yaşında

 1. blog dedi ki:

  Tebrik ederim. Başarı ancak sabırla ve istikrarlı bir çalışmayla gelebilir. nice yıllara

 2. Mr.Cilalibo dedi ki:

  nice senelereee hatta happy portray 🙂 🙂

 3. niyaziseçme dedi ki:

  tebrikler güzel bi yıl geçirdik teknik olarak dünyada olan gelişmeleri en kısa zamanda bizlere duyurdunuz sevgili admin daha nice senelere

 4. sadık bozkurt dedi ki:

  Mr.Cilalibo ve niyaziseçme
  teşekkürler hep birlikte nice senelere :))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 0 0 0